İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat temizliklerinizde, lütfen profesyonel ekipleri tercih ediniz.

 

İnşaat sonrası detaylı temizlik hizmetlerinde  AKSUpark temizlik, siz değerli halkımıza profesyonel olarak her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş ve bu felsefesinden asla taviz vermemiştir. Daire veya iş yerinizin inşaat ve tadilat sonrası detaylı temizliği itina ve dikkat isteyen bir iş olup, bugüne kadar yapmış olduğumuz hizmetlerimizde, müşterilerimizin %100 memnuniyetini kazanmış olmanın gururunu duyuyoruz.

İnşaat sonrası detaylı temizlik hizmetleri konusunda yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini %100 ön planda tutan ve yapılan işi beğenmediğinizde paranızı gönül rahatlığıyla iade alabileceğinizi taahhüt eden AKSUpark Temizlik, bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece inşaat temizliği hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir. AKSUpark Temizlik tam donanımlı ekipleri ve yılların verdigi tecrübesi ile sizlere kaliteli ve ekonomik inşaat temizliği hizmetlerini garantili sunmaktadır.

Başarımız sırrı tabii ki %100 hizmet garantisi ve %100 müşteri memnuniyetidir.

Sizlerinde ihtiyacınız halinde 7/24 ücretsiz keşif için bizi araya bilirsiniz. Tüm Temizlik hizmetleri siparişleriniz, ekspertizlerimizce ücretsiz olarak yerinde değerlendirilip, en uygun ve kalite hizmet teklifi ile fiyatlandırılmaktadır.

İnşaat temizliklerinizde lütfen profesyonel ekipleri tercih ediniz.

Çağrı merkezimiz   0 534 923 55 99