Eskişehir Ev Temizliği

Evinizin temizliğinizi bize bırakın, zamanınız size kalsın...

 

Firmamız tarafından verilen hizmetlerden biri olan ev temizliği, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dip-köşe yapılmaktadır. Hizmet esnasında kullanılan tüm temizlik bezleri ilk kez ambalajından çıkarılarak, sizin evinizde kullanılır. Kullanılan diğer tüm ürünler anti-bakteriyel ve iso belgelidir. AKSUpark Temizlik firması olarak yüksek basınçlı buhar makinesi,  son teknolojik ürünler ve makineler kullanılmaktadır. Çekme gücü yüksek olan temizlik robotu ile halılarınız ve koltuklarınız derin emdirme yapılır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan, anahtar teslimi ev temizlik işleriniz, ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım ve yemek giderleri dâhildir.

Eskişehir genelinde minimum 2-3 er kişilik ekiplerle hizmet vermekteyiz.

Ev temizlik hizmetleri konusunda yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini %100 ön planda tutan ve yapılan işi beğenmediğinizde paranızı gönül rahatlığıyla iade alabileceğinizi taahhüt eden AKSUpark Temizlik, bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece ev temizliği hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir. AKSUpark Temizlik tam donanımlı ekipleri ve yılların verdigi tecrübesi ile sizlere kaliteli ve ekonomik ev temizliği hizmetlerini garantili sunmaktadır.

Başarımız sırrı tabii ki %100 hizmet garantisi ve %100 müşteri memnuniyetidir.

Sizlerinde ihtiyacınız halinde 7/24 ücretsiz keşif için bizi araya bilirsiniz. Tüm Temizlik hizmetleri siparişleriniz, ekspertizlerimizce ücretsiz olarak yerinde değerlendirilip, en uygun ve kalite hizmet teklifi ile fiyatlandırılmaktadır.

Ev temizliğinizi bize bırakın zamanınız size kalsın...

Çağrı merkezimiz   0 534 923 55 99