Duvar Silme Temizliği

 

Duvarlarınız bahar temizliğine hazır mı? 

 

Firmamız tarafından verilen hizmetlerden biri olan duvar silme en çok talep gören hizmetlerimizden birisidir. Ev, İş yeri, Büro gibi farklı mekanlarda duvar boyası silinmeye elverişli olduğu takdirde %100 kesin netice alabilirsiniz.

Gerekli görüldüğü durumlarda ücretsiz demo yapılarak, sonuç görüldükten sonra, sizlerin talebi doğrultusunda duvarlarınız silinir.

Özel temizleme maddesi ve duvar yüzeyine zarar vermeyen bir malzemeyle yapılmaktadır. Kullanılan tüm ürünler anti-bakteriyel ve iso belgelidir.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik duvar silme fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan, ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makine, işçilik, ulaşım ve yemek giderleri dâhildir.

Eskişehir genelinde minimum 2-3 er kişilik ekiplerle hizmet vermekteyiz.

Duvar silme hizmetleri konusunda yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini %100 ön planda tutan ve yapılan işi beğenmediğinizde, paranızı gönül rahatlığıyla iade alabileceğinizi taahhüt eden AKSUpark Temizlik, bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece duvar silme hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir. AKSUpark Temizlik tam donanımlı ekipleri ve yılların verdigi tecrübesi ile sizlere kaliteli ve ekonomik duvar silme hizmetlerini garantili sunmaktadır.

Başarımız sırrı tabii ki %100 hizmet garantisi ve %100 müşteri memnuniyetidir.

Sizlerinde ihtiyacınız halinde 7/24 ücretsiz keşif için bizi araya bilirsiniz. Tüm Temizlik hizmetleri siparişleriniz, ekspertizlerimizce ücretsiz olarak yerinde değerlendirilip, en uygun ve kalite hizmet teklifi ile fiyatlandırılmaktadır.

Duvarlarınız bahar temizliğine hazır mı? 

Çağrı merkezimiz   0 534 923 55 99